Peter Nilson-sällskapet

Ett författarskap om människans plats i tid och rum




.

Om Sällskapet Om Peter Nilson Bibliografi Medlemskap Kontakt


Styrelsen

Johan Agorelius (ordförande)
johan.agorelius@peternilsonsallskapet.se

Anna Juhlin (vice ordförande)
anna.juhlin@peternilsonsallskapet.se

Mira Eklund (kassör)
mira.eklund@peternilsonsallskapet.se

Axel Gagge (sekreterare)
axel.gagge@peternilsonsallskapet.se

Hans Starlife
hans.starlife@peternilsonsallskapet.se

Daniel Helsing
daniel.helsing@peternilsonsallskapet.se